The Day

×
Svadobné video a klip

Svadobné video a klip

Play
Play
Play
Play
previous arrow
next arrow
Slider
Vaše krásne spomienky vo forme krátkeho a dlhého videa

Svadobné video, či už v dlhej alebo skrátenej forme, vám aj po dlhých rokoch pripomenie príjemné pamätné momenty, na ktoré si radi zaspomínate. Tak veľká a jedinečná udalosť akou je svadba, by sa nemala zaobísť bez krásneho a umeleckého videa plného úžasných a jedinečných chvíľ, ktoré spájajú navždy jeden druhého.

Naša ponuka

Svadobný záznam

Svadobné video o dĺžke minimálne 60 minúť, ktoré môže v niektorých prípadoch prekročiť dĺžku 180 minúť. Svadobný záznam zachytáva všetky potrebné úseky a momenty počas celej svadby u nás tradične od príprav až po venčekový tanec (1 až 2 hodiny ráno). Svadobný záznam je vhodný hlavne pre tých, ktorí si chcú zaspomínať na detailné okamihy a vychutnať si aj po dlhých rokoch celkový priebeh svojho krásneho dňa.

Svadobný klip

Môže sa jednať o krátky zostrih (max. od 3 – 10 minút) zo svadobného videa (bežné), avšak my tiež ponúkame túto službu aj samostatne. Ak si chcete po rokoch vychutnať úžasný umelecký zážitok, plný tých najkrajších momentov v kombinácii so spomalenými zábermi, určite siahnite po svadobnom klipe ! Svadobné klipy sú pre nás úžasnou prácou, nakoľko sa snažíme vybrať tú najlepšiu hudbu (šitú priamo pre vás) v kombinácii s tými najlepšími zábermi z vašej svadby, z čoho vznikajú krásne romantické spomienky s nádychom umenia.

Prečo svadobné video resp. klip?

Dlhotrvajúce momenty

  • svadbu zažívame obvykle tak jeden krát za život. Živé spomienky formou min. krátkeho videa sa vám po niekoľkých rokoch budú zdať ako úžasná voľba.

Odraz pravej atmoséfry

  • U nás, resp. v našich videách sa snažíme zachytiť nie len krásne momenty, ale aj dynamiku a odraz príjemnej atmosféry, ktorá vám vytvára pri vzhliadnutí zimomriavky.

Pohodlnosť

  • S nami sa nemusíte báť, nepríjemných momentov, a situácií, kedy nebudete vedieť, čo máte pred kamerou robiť. Radi vás navedieme a poradíme pri rôznych situáciách a to tak aby ste sa cítili pohodlne.

Z natáčaní

Play
Play
Play
previous arrowprevious arrow
next arrownext arrow
Slider