The Day

×
Fotobúdka

Fotobúdka

previous arrow
next arrow
Slider
Instantné spomienky

Chystáte ples, svadbu, oslavu narodenín, stretnutie priateľov, spolužiakov alebo kolegov z práce po nekonečne dlhej dobe? Vieme presne, ako Vám spestriť a poriadne oživiť Vašu udalosť. Prinútite svojich hostí aby boli sami sebou!

Udalosti na nezabudnuteľné spomienky sa nesmú zaobísť bez fotobúdky od TheDay. Naša Retro a Futuristická fotobúdka, Vám zabezpečí maximálny priestor pre otvorenú a špičkovú zábavu v rámci doplnenia celovečerného programu. 

U nás si fotobúdku určite vyberiete

Informácie k prenájme

Prenájom fotobúdky je možný už od 2 hodín do 4 hodín. V prípade, že si chcete fotobúdku zapožičiať na dlhšie, je možné nájom rozširovať za príplatok. V rámci prenájmu fotobúdku obsluhuje náš fotobúdkar, ktorý sa postará o rozloženie, obsluhu fotobúdky, zábavu vrátane zloženia fotobúdky. Na vyžiadanie ponúkame rôzne aj typy fotopozadí.

Ak plánujete prenajímať fotobúdku na svadbu, ideálny začiatok prenájmu je od 20:00 až 21:00. Ku fotobúdke ponúkame štandardné rekvizity so svadobnými témami. Ponúkame aj možnosť rekvizít na zákazku, prípadne čistú fotoknihu, do ktorej nalepujú hostia vytlačené fotky a vpisujú vám želania.