The Day

×
O nás

O nás

Naša práca v jednom videu

Ručíme za výsledky

Dokumentarnym videám a fotografiám sa venujeme už viac ako 5 rokov. Za ten čas sme sa naučili ako komunikovať s klientom, ako odhadnúť potreby klienta a ako mu odovzdať viac než len to za čo si zaplatil.

Úprava v modernom svete

Na úpravu našej surovej (raw) práce používame programy od Adobe a Apple. Sledujeme nové trendy a radi sa inšpirujeme a to nie len seba ale aj naších klientov.

Obnova prevádzkovej techniky

Nároky trhu na výsledok videa fotografií sa neustále zvyšuje. Rozumieme vaším potrebám a preto investujeme do nových technológií, ktoré zaručujú vyššiu úroveň kvality finálneho produktu.

Prečo si vybrať THE DAY

Hlavné dôvody prečo siahnúť práve po našich službách.

1. Kvalitný výsledok podľa očakávaní

Pre maximálnu spokojnosť našich klientov sme vytvorili stručný formulár, ktorý zasielame po potvrdení rezervácie termínu. Z vaších odpovedí a následného rozhovoru vieme, čo náš klient očakáva.

2. Zľavy a doporučenia

V prípade využitia našich služieb vám vieme uplatniť rôzne zľavy a to nie len vrámci TheDay, ale aj svadobného eshopu www.vydavamsa.sk

3. Komplexné poradenstvo

Radi vám poradíme, aj ak sa to príliš netýka konkrétne našej ponuky. So svadbami máme skúsenosti, stretli sme sa s rôznymi situáciami a dodávateľmi, ktorých vám vieme odporučiť.

4. Online konzultácia

Svadobný kameraman a fotograf vás sprevádza takmer počas celého svadobného dňa. Je pre nás dôležité, aby ste sa v našej prítomnosti cítili pohodlne. S vašim súhlasom uprednostňujeme krátku online konzultáciu (zoznámenie, váš príbeh, hudobný štýl a pod…)

5. Vysoká kvalita za prístupné ceny

Stanovenie cenovej ponuky je jedna z najnáročnejších oblastí, nakoľko niekto hľadá cielene lacné služby a niekto sa im zase vyhýba a chce mať pocit, že si za službu dobre zaplatil. Máme rôzne výhodné balíčky, ktoré by vás mohli zaujať. Naše ceny sú stanovené, tak ako si služby my samy hodnotíme.

6. Viac služieb od jedného dodavateľa

V našej ponuke máme hlavne Svadobné dokumentárne video, svadobný videoklip, svadobné fotografie a zábavnú fotobúdku. Nemusíte preto riešiť viacerých dodávateľov a mať dilemu. U nás nájdete viac na jednom mieste. V prípade, že sa neviete rozhodnúť aj v iných oblastiach, radi vám poradíme a odporučime spoľahlivých dodávateľov.

Referencie klientov

Náš tím

Ing. Samuel Garbiar

Fotografia, Kamera, Postprodukcia, Storyboard

Lorem Ipsum is simply dummy text of the printing and typesetting industry.

Pavol Šrámek

Fotografia, Kamera, Postprodukcia

Andrej Orčík

Kamera, Postprodukcia