The Day

×
Blog

Blog

Toto sú najkrajšie slovenské miesta na svadbu

Toto sú najkrajšie slovenské miesta na svadbu

11. marca 2020

1. Park Hotel Tartuf (Beladice)

Krásne a romantické prostredie i profesionálny prístup personálu. To môžete čakať od tohto hotela. V rámci organizovania svadieb poskytujú komplexné služby. Hotel sa nachádza v romantickom kaštieli, ktorý je vhodným priestorom na usporiadanie vášho nezabudnuteľného svadobného dňa. Svadobný obrad s hostinou vám môžu pripraviť nielen v interiéri, ale aj v exteriéri pod altánkom, prípadne v parku pod holým nebom.

2. Kaštieľ Fričovce (Fričovce)

Tu môžete zažiť svadbu snov. Dokonca sa môžete zosobášiť v Kaplnke sv. Bartolomeja, ktorá sa nachádza hneď vedľa parku tohto pôvabného kaštieľa. Ponúka tiež množstvo priestorov so starožitným a dobovým nábytkom. Tím kaštieľa Fričovce vám pomôže s plánovaním každého aspektu vašej svadby.

3. Grand Hotel Bellevue (Horný Smokovec)

Tím tohto hotela vám pripraví svadbu podľa vašich predstáv. Od realizácie svadobného obradu, zabezpečenia menu, aranžérskych služieb, zaobstarania hudby, veľkoplošného premietania až po organizáciu svadobných tradícií. Ak si objednáte svadobný balíček, okrem vyššie spomenutého dostanete aj mladomanželský apartmán na jednu noc a romantickú večeru pre mladomanželov pri prvom výročí sobáša.

4. Double tree by Hilton Košice (Košice)

Pri plánovaní svadby postupne zisťujete, že je to celkom veľa práce. Pracovníci tohto hotela vaše starosti prevezmú do vlastných rúk podľa vašich prianí. Zaistite si luxusný priestor, exkluzívnu gastronómiu a profesionálne služby. Dostanete aj svadobný apartmán a darčekový poukaz na slávnostnú večeru k prvému výročiu sobáša.Prečítajte si tiež:Angelina Jolie túži po inom živote: Bráni jej v tom Brad Pitt

5. Castel Pension & Restaurant (Mierovo)

Tento hotel vám ponúka krásne novozrekonštruované interiérové priestory, modernú svadbu v stane alebo výnimočnú hostinu na letnej terase. Všetko vrátane slávnostného menu, bohatého výberu nápojov, domácich koláčikov, toriet a výslužky vrátane prípravy candy barov. Taktiež máte možnosť objednať si komfortné ubytovanie a bezproblémové parkovanie, kvetinovú výzdobu, fotografovanie a bezplatné služby svadobnej koordinátorky.

6. Hotel Štefánik (Myjava)

Tím hotela sľubuje, že urobí všetko pre to, aby bol pre vás deň svadby skutočne nezabudnuteľný. V tento kúzelný deň pre vás pripravia kompletné menu podľa vášho želania, výzdobu a kvalitný servis, ktorého zárukou je kvalifikovaný personál. Ako svadobný dar venuje hotel mladomanželom ubytovanie v niektorom z luxusne zariadených apartmánov zdarma. Pre svadobných hostí ponúka možnosť ubytovania so zľavou.

7. Hotel Zlatý kľúčik (Nitra)

Ponúka organizovanie všetkých typov svadieb od tých komornejších, po tie noblesné s veľkým počtom hostí. Okrem toho ponúka zapožičanie svadobných šiat, vizáž a kadernícke služby, kvetinové dekorácie, pozvánky, komplexnú svadobnú výzdobu, hudobnú produkciu, doplnkový program, fotografické a audiovizuálne služby, limousine service a služby osobného svadobného koordinátora.Prečítajte si tiež:Talentovaný fotograf vytvára ohromné fotky svojej rodiny. Jeho tvorbu si jednoducho zamilujete

8. Chateau Appony (Oponice)

Tento hotel ponúka deväťhektárový park a je už len na vás, ktorú časť tohto kúzelného priestoru si pre svoje áno vyberiete. V prípade nepriaznivého počasia poskytujú možnosť využiť interiérové priestory Modrého salónika alebo Kočiarne, ktoré majú svoje špecifické čaro. Ak by ste sa predsa len rozhodli pre romantický cirkevný obrad v kostole, je možné využiť miestny kostol. Ten sa nachádza päť minút od kaštieľa, v centre dediny Oponice.

9. Wiegerova vila (Svätý Jur)

Dlhoročné skúsenosti sú to, čo robia túto vilu takú jedinečnú. V jej priestoroch bolo vyše stovky svadieb, slovenských aj medzinárodných. Svadobnú hostinu môžete mať priamo pod korunami stromov s romantickými svetielkami v nich. Pracovníci garantujú, že sa na vašej hostine bude variť iba z kvalitných čerstvých surovín a že obsluhu a servis zabezpečí profesionálny a milý personál.

10. Reštaurácia Hrad (Bratislava)

Reštaurácia Hrad je ideálne miesto, kde sa vaše sny premenia na skutočnosť. Nechajte sa uniesť atmosférou tohto miesta a užite si počas svojej svadby výhľad na Bratislavu. Priestory reštaurácie vám ponúkajú viacero možností, ako usporiadať svadbu. Patrí medzi ne servírovanie spoločného menu, garden party na terase reštaurácie formou bufetových stolov alebo gril párty.

Autor: admin